VERDENIA – ZIELONA KRAINA AKCESORIÓW OGRODOWYCH

Polskie zielone ogrody, zaciszne altany, ukwiecone balkony. Od wczesnej wiosny do późnej jesieni są przedmiotem naszej troski i dumy. Z myślą o tych  magicznych miejscach, o pracy ogrodników - pasjonatów stworzyliśmy dla Państwa markę Verdenia – kolekcję praktycznych akcesoriów ogrodowych. Praca w ogrodzie czy na działce przynosi radość, pobudza siły witalne i relaksuje. Jej efekty będą wspaniałe, jeśli właściwie zadbamy o pielęgnację roślin. Akcesoria Verdenia pozwolą Wam cieszyć się wielobarwnymi kwiatami, pachnącymi ziołami, ozdobnymi krzewami, smakowitymi, zdrowymi warzywami i owocami. Znajdziecie tu wszystko, co niezbędne do urządzenia pięknego, zachwycającego bogactwem roślin ogrodu. Dekoracyjne doniczki i osłonki, funkcjonalne narzędzia, a także zapewniające relaks meble ogrodowe pomogą wykreować atrakcyjną zieloną przestrzeń, prywatną krainę ciszy i odpoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

DONICZKI I OSŁONKI

Szklane, ceramiczne lub plastikowe są estetyczną oprawą dla naszych roślin. Akcesoria z kolekcji Verdenia dzięki zróżnicowanemu wzornictwu i ładnej formie doskonale zaprezentują się w rozmaitych ogrodowych, balkonowych i domowych aranżacjach.
NARZĘDZIA OGRODOWE

Funkcjonalne, niezbędne dla odpowiedniej pielęgnacji narzędzia ogrodowe należące do kolekcji Verdenia wspaniale zadbają o nasze rośliny. Doskonałej jakości sekatory, motyczki, grabki, pazurki, nożyce czy podkładki w przyjaznej kolorystyce tworzą atrakcyjny wzorniczo zestaw, który zyska uznanie miłośników zieleni. Dzięki tym praktycznym akcesoriom praca w ogrodzie będzie prawdziwą przyjemnością!
AKCESORIA WODNE

Akcesoria wodne należące do kolekcji Verdenia to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim roślinom najlepszą ochronę i pielęgnację. Doceniamy je szczególnie w okresie wiosenno-letnim, kiedy umożliwiają nam odpowiednie nawilżenie gruntu, a tym samym dostarczenie roślinom niezbędnej ilości wody. Bogaty wybór pistoletów zraszających i zraszaczy, a także węże, opryskiwacze, złączki i konewki sprawią, iż nasze kwiaty, krzewy i drzewa zawsze będą wyglądać pięknie i zdrowo.
MEBLE OGRODOWE

Meble ogrodowe to doskonały wybór dla miłośników relaksu na świeżym powietrzu. Meble do ogrodu o fakturze rattanu lub drewnianych palet łączą w sobie estetykę z precyzją i jakością wykonania. Dostępne tylko w sklepie internetowym.

Verdenia to najlepszy sposób na pielęgnację i ochronę naszych roślin. Te funkcjonalne i estetyczne akcesoria sprawią, że w domowym ogrodzie, na działce i balkonie zakwitną ulubione kwiaty, pachnące zioła, dorodne krzewy i drzewa. W zielonej krainie akcesoriów ogrodowych Verdenia znajduje się wszystko, co potrzebne do właściwej pielęgnacji i rozwoju roślin. Dzięki nim powstaną prywatne, zachwycające naturalnym pięknem zielone oazy spokoju i radości!